צילומי משפחה

לתיעוד הרגעים היפים שלכם יחד. למזכרת מקסימה של המשפחה שלך. צילומים באווירה נעימה וכיפית, צילומי משפחה בטבע או בביתכם. צילום באופן טבעי ומחמיא. 

אתם מוזמנים לצילומי משפחה להפקת בוק צילום משפחה מקסים.
כצלמת וכאמא ל 3- בנות אני יודעת כמה חשוב לתעד ולהנציח את הרגעים של היומיום עם משפחתנו. שיהיו תמונות בהן כולם נמצאים ולא רק תמונות סלפי.
צילום משפחתי ותמונות משפחתיות הן הנכס המשפחתי החשוב ביותר שלנו. צילומי משפחה נערכים באווירה נעימה וכיפית, כך קל יותר לתפוס את הרגעים הטבעיים והיפים שלכם יחד.
הצילומים נערכים בדרך כלל בחוץ, צילומי משפחה מקסימים בטבע. האפשרויות רבות ומגוונות, בחורשה, ביער, בפארק, בטבע הירוק או בחוף הים. קיימת אפשרות גם לצילומים בסביבה הטבעית שלכם, בביתכם או בחצר הבית שלכם. אני מצלמת את כל בני המשפחה בשילובים שונים ביחד וגם בקבוצות, ילדים יחד, הורים יחד, רק בנים, רק בנות וכו'. תמיד משתדלת להפיק תמונות מגוונות עם כל מיני אפשרויות.
רצוי לספר לילדים לפני הצילומים בצורה כללית לאן הולכים ומה נעשה ביום הצילומים כדאי וחשוב להכין את הילדים לקראת יום הצילומים אפשר להביא דובי, צעצוע, או בובה אהובה ונשנוש כיפי למקרה הצורך. כדי שיהיה שיתוף פעולה מירבי עם ילדי המשפחה. הרי אחרי הכל, מדובר בילדים שיכולים לאבד סבלנות ברגע. צילומי המשפחה נערכים באווירה משפחתית נעימה וכיפית לקבלת תמונות שיתעדו רגעים יפים שלכם ביחד למזכרת לכל החיים.

מה כדאי להכין ליום צילומי המשפחה שלכם:
בצילומים משפחתיים ובתמונות משפחתיות, מאוד יפה ומחמיא שכולם לבושים בצורה אחידה או בגוונים זהים. בגדול, רצוי שכל הצבעים יחד יתאימו במראה הכללי ויהיה נעים בעיניים לראות את כל השילובים יחד בתוצר הסופי בתמונות המשפחה. רצוי להגיע עם פריט ביגוד אחד זהה לכל בני המשפחה. למשל, כל אחד מבני המשפחה עם פריט לבוש מג'ינס, אבא עם מכנסי ג'ינס, מישהו עם אוברול ג'ינס, מישהי אחרת עם חצאית ג'ינס וכו' או שכולם לבושים עם פריט לבוש לבן, חולצה לבנה. או חולצה שחורה. או אפשרות אחרת למשל, כל הילדים לבושים בבגדים בצבע זהה או סגנון זהה וההורים בבגדים בצבע אחר. אפשרי שהבנות ילבשו בגדים בצבע תואם והבנים בצבע תואם אחר.
😊 סומכת עליכם שתבחרו ביגוד יפה. בכל מקרה תמיד רצוי להביא בגדים נוספים להחלפה למקרה הצורך.
הזדמנויות לצילומים משפחתיים יש בדרך כלל כאשר אנחנו עורכים או מוזמנים לאירוע גדול בחיים. כמו ברית/ה, בר/בת מצווה, חתונה, יום הולדת וכו' אבל הרבה פעמים אנחנו שוכחים שבחיינו יש המון רגעים קטנים ויפים שכדאי לתעד ולזכור ולא רק באירועים מיוחדים.

אני מציעה לכם לתאם איתי צילומי משפחה למזכרת מקסימה ובלתי נשכחת.
צילומי משפחה מתקיימים ברעננה, הוד השרון, הרצליה והסביבה.
צרו איתי קשר לתיאום יום צילומים.
אולי תרצו לקרוא גם על

צילום בוק בת מצווה במרכז

הצילומים מתקיימים באזור השרון והמרכז במגוון אתרים. יום הצילום נערך בחוץ.   מדובר בצילומי חוץ בתאורת יום טבעית ומחמיאה לכל אחת המניבה תוצאות מחמיאות.  אפשר לבחור צילומים

להמשך קריאה »