צילום אירועים קטנים

כצלמת סטילס אני מביטה בכל אירוע דרך עיני המצלמה ויכולה לדעת מתי נדרש הקליק המיוחל ומתי יש צורך להמתין עוד חלקיק השנייה על מנת לתפוס את הרגע ואת הנקודה המדויקת שיוכלו, מאוחר יותר, להביא את המביטים באלבום המעוצב לידי חיוך גדול, זיק של התרגשות ואולי בדל דמעה בקצה העין.

צילום אירועים אומנותי הוא רגשי וסנטימנטלי גם עבורי ודרך תחושות אלו מועברות התמונות הטובות ביותר לשם תיעוד האירוע המיוחד שלכם.

במשך חיינו אנו חוגגים ומציינים הרבה אירועים קטנים ואינטימיים עם המשפחה ועם החברים, האנשים הכי חשובים ויקרים לנו. אירוע קטן הוא אירוע אינטימי עד 100 מוזמנים בערך והוא יכול להיות קטן בגלל התקציב שהושקע בו או כמות המוזמנים שלכם או אופי האירוע.

אתם מציינים בקרוב אירוע? אז קודם כל המון מזל טוב.


לגלריה תמונות אירועים


עם כל ההתרגשות השמחה והאושר יש לכם המון סידורים והתארגנויות שכרוכים באירוע שלכם. להכין רשימת מוזמנים, אתם מחליטים אם אתם רוצים לקיים את האירוע במסגרת המשפחה המצומצמת והחברים או כל המשפחה המורחבת. לבחור מקום, במסעדה, במקום מיוחד שמיועד לאירועים קטנים מסוג זה, באולם קטן או אולי בבית. מחפשים היכן לקנות בגדים לאירוע לכל בני המשפחה . סוגרים על הקייטרינג ותפריט האוכל שיהיה באירוע. סידורי עיצוב האירוע, מתנות קטנות למזכרת לאורחים. אתם מנסחים נאום מרגש או כמה מילים לכבוד האירוע. אתם משקיעים הרבה לקראת האירוע ומשתדלים לחשוב על כל הפרטים הקטנים כדי שהאירוע שלכם יהיה מושלם כפי שדמיינתם אותו.

אני בטוחה שתרצו לזכור מה היה באירוע המיוחד שלכם. ולא לשכוח אף רגע מיוחד. ולכן, לא כדאי לוותר על צילום ותיעוד האירוע שלכם. הרי אחרי הכל, התמונות הן הדבר היחיד שיישאר לכם לזיכרון אחרי שהאירוע יסתיים. רצוי להזמין צלם או צלמת שיצלמו את האירוע הקטן שלכם, כך שתמיד תוכלו לחזור ולראות בתמונות מה היה שם ואיך כולכם נראיתם והרגשתם. יש המבקשים מבן או בת משפחה או מחבר או חברה קרוב/ה לצלם את האירוע ולעשות כמה קליקים "שיהיה". אבל אל תשכחו שהם אורחים כמו יתר המוזמנים באירוע. הם גם רוצים ליהנות מהאירוע. לשוחח עם המשפחה והחברים לאכול משהו טעים והם לא תמיד יכולים לשים לב לרגעים הקטנים והחשובים באירוע שלכם. וכמובן שהם אינם צלמי אירועים מקצועיים וזו אינה העבודה שלהם. גם אם יגיע חבר עם המצלמה המשוכללת והחדישה ביותר, זה לא מבטיח שיצאו לו תמונות טובות, מוצלחות ואיכותיות כמו לצלם או צלמת מקצועית. לכן, אם מחפשים לחסוך במשהו, הדבר האחרון שלא כדאי לחסוך עליו הוא כמובן צלם או צלמת מקצועית לאירועים קטנים, בעלת ניסיון, עם זווית ראייה אמנותית ומיוחדת שתעניק לכם מזכרת מקסימה ואיכותית מהאירוע הקטן שלכם.

במהלך צילום האירוע, אני מתמקדת ברגעים, במבטים, בחיוכים, באווירה ובכל מה שמתרחש, כמו כן, בצילומי משפחה (שזו הזדמנות מצוינת בשבילם) וצילומי ילדים. וצילום כל הרגעים המיוחדים לאורך כל האירוע גם כשהמצולמים מבחינים במצלמה וגם כשלא, כך יוצאות התמונות הכי יפות.

כל כמה זמן יוצא לכם להיות יחד ולהתאסף כולכם, כל האנשים החשובים והאהובים בחייכם יחד? כולם לבושים יפה יותר מביום יום? לדעתי זה ממש שווה תמונות טובות ומוצלחות! וזו סיבה טובה להזמין צילום אירועים קטנים. כדאי כמובן לבחור צלמת אירועים שאתם מתחברים לסגנון הצילום שלה. חשוב לבחור את הצלמים לא רק על פי המחיר שהם מציעים, אלא גם לפי התמורה ואיכות התמונות שתקבלו בסופו של דבר.

כי זה מגיע לכם! אתם משקיעים המון לקראת האירוע שלכם.

 גם אם לא הוצאתם הרבה כסף, אז לפחות השקעתם את כל המחשבה, האנרגיות והנשמה שלכם בהפקה שלו. בחרתם את האוכל, את התוכן שיהיה באירוע, אטרקציה מיוחדת, את העיצוב וכל השאר. ההשקעה על צילום האירוע אינה נמוכה, אך גם לא גבוהה יחסית מההשקעה על יתר הספקים שהזמנתם לאירוע. בעבור העלות שהוצאתם על שירות צילום אירועים מקצועי לחגיגה שלכם, אתם מעניקים לעצמכם מזכרת יפה וחיה לשנים הבאות. גם אחרי שהאירוע הסתיים והקינוחים הטעימים והיפים נאכלו, וגם אחרי שהורידו את העיצוב המיוחד. וכל המוזמנים הלכו הביתה עם הבלונים או הפרחים שקישטו את המקום וגם קיבלו את המזכרת היפה שהכנתם להם.

  התמונות נשארות לתמיד.

צלמי אירועים  לאירועים קטנים מיוחדים ובלתי נשכחים … צלמים הם מתעדי רגעים. הם מנציחים במצלמותיהם רגעים קטנים ורגעים גדולים, נקודות זמן מאושרות ופיסות חיים, והם גם מתעדים אירועים ומאורעות אישיים ופרטיים במהלך חיינו. צילום האירוע חייב להיות נאמן למה שמתרחש ולפרטים החשובים ביותר למי שמארגן את האירוע, מתכנן אותו ושלמענו הוא מתקיים.

צילומי אירועים חייבים לכלול, לצד בקשות מוזמנות ומתוכננות מראש, גם רגעים ספונטניים ובלתי צפויים, המהווים, פעמים רבות, את הערך המוסף לאירוע ואת החלק המרגש ביותר בו. באותם רגעים ספונטניים נוצר החיבור האמתי לאירוע, החיבור שיכול לעבור רק דרך עדשת המצלמה המוחזקת בידי צלמים מקצועיים, מנוסים, הפועלים מתוך תחושת אהבה למקצוע והערכה למי שבחר דווקא אותם ללוותו ברגעים המשמעותיים כל כך בחייו, ויהיה זה אירוע בר מצווה או אירוע בת מצווה, אירוע ברית.

לכל אירוע החשיבות שלו ולכל אירוע הניואנסים המאפיינים אך ורק אותו.

סגנון הצילום שלי, שהוא פרי ראייה מקצועית בשילוב עם הבנת הצד המצולם ורצונותיו, הוא סגנון קלאסי, נקי ואסתטי, הצילומים הספונטניים הם האהבה הגדולה שלי והם אלו שדרכם

המצולמים מתחברים, בצורה הטובה ביותר, לתוצר הסופי בדמות האלבום המעוצב שמוענק להם. שיהיה לכם המון מזל טוב, נתראה בשמחות.

 צילום אירועים קטנים ומיוחדים:

אני עוסקת בצילום אירועים אומנותי של אירועים פרטיים ועסקיים בעיקר צילום אירועים קטנים ואינטימיים:  

צילום בר מצווה צילום בת מצווה צילום ברית |  צילום כנסים וטקסים ועוד.